İlan Ver

Hakkımızda;

Sevgili dostlar                       

Bmwem.com sitesi

ve

BMW Klasik otomobil severler derneği ile birlikte birleştirici bir misyon üstlendik. Alıcı ve satıcılar için online ilan sitesi ve dijital pazaryeri hizmeti sunmakta olup ücretsiz olarak ilan verebilir ve birçok farklı kategorideki sıfır veya ikinci el ürünlerin ilanlarını inceleyip satın alabilir ve aradığınız ilanları kolayca bulabilirsiniz. 

Artık bu site üzerinden yalnızca BMW araçlarının satışı, yedek parça temini, usta, hizmet, yol yardımı, çekici arama, jant lastik gibi ürün ve hizmetlere kolaylıkla erişimi, web  sitesi avantajları ile siz BMW sever arkadaşlarımıza ücretsiz  sunduk. Ayrıca şase numarası ile BMW sorgusu yaparak araçlarınızı da sorgulayabilirsiniz.

Bu sitenin ayrıca bir amacıda dağınık çıkma yedek parça satış, Facebook ve Whatsapp paylaşımlarıyla parça satmaya çalışan kişiler, yedek parça dolandırıcıları, hangi parçaları nerede, nasıl, kimde bulabilirim gibi zorlukları ortadan kaldırmaktır. Artık Facebook  ve whatsapp gruplarıyla bir rekabet  duygusu ve iddaası içerisinde değiliz, ilanlarını hatırlatma gibi link ve mağaza paylaşımları yapmak ve sohbet etmek için kullanılabilir, Facebook, whatsapp gibi sanal  platformlarda paylaşılan yedek parçalar ve araçlar bir süre sonra sistemin uygun olmamasından dolayı kaybolacak ve bulmanız zorlaşacak, ama sitemiz üzerinde rahatça parça, araç, satıcı araması yapabilir ve ürünlere erişebilirsiniz.

Dolandırılma korkusu olmadan yedek parça almak hatta, isterseniz sitemiz üzerinden mağaza açarak e-ticaret ile yedek parça satışı da yapabilirsiniz.Sitemiz üzerinde mağaza açmak ve parça paylaşmak için gerekli referans ve güvenceler olmadan satış yapamazlar. Sizlere başlangıç aşamasında olmamızdan dolayı bir hataya düşmemek için yinede dikkatli olmanızı, güvenlik ipuçları açıklaması ve uyarılarımıza uygun alışveriş yapmanızı tavsiye ediyoruz . BMW  aracını satmak isteyen bir tıkla sitemize üye olup, ücretsiz ilan verebilir. Artık biz BMW severlerin ilk adresi burası olacaktır.Uyarı ve tavsiyelerinizi de bekliyoruz. Çeşitli iletişim araçları ile bize ulaşmaktan çekinmeyin. Bu amaçlar doğrultusunda gelişimimize devam edeceğiz.BMW Kosder ile ilgili gelişmelerden de sizleri devamlı bilgilendirecegiz. 

BMW camiasına hayırlı olması dileği ile desteklerinizi de bekliyoruz.

[email protected]

BMW Kosder ve BMWem.com ailesi.